אודות דיאור

חברת דיאור הוקמה בשנת 1982 ונקראה בתחילת דרכה אבגד.
אבגד, החלה כעסק משפחתי ובשנת 1995 החליטו בעליה להתפתח ולהתרחב, מתוך צורך בנבדלות בשוק, שונה שמה של החנות הנוספת אותה פתחו ל- דיאור.
נכון להיום פועלת דיאור בסמיכות לאבגד, תוך שיתוף פעולה מלא.

בחנות ניתן למצוא חלקי תכשיטים על כל סוגיהם המיובאים מרחבי העולם, ביניהם מגוון רחב של חרוזים, שרשראות, חוטים, עורות, אבני שיבוץ ועוד.
בחנות הוקמה מחלקה שלמה העוסקת בייצור תכשיטים מוגמרים בסיטונאות על פי הזמנה אישית ולפי מודלים שונים ללקוחות, תוך הקפדה ושמירה על פרטיותו של הלקוח. המחלקה כוללת עיצוב אישי, מלחימים, ועובדי יצור.

בשנים האחרונות התפתחה וצמחה בחנות מחלקה ייחודית – מחלקת החריטות –
במחלקת החריטות ניתן למצוא מספר רב של מכונות שונות, אשר יודעות לתת מענה לכל סוג חריטה אפשרי, תכשיט עם חריטה כולל חריטות שחורות בלייזר, חיתוכי שמות וצורות, טבעות עם שם, צמידים, צמיד עם חריטה, חריטה פנימית וחיצונית, חריטת יהלום, שרשרת לב, חריטת תמונה ועוד.
כמו כן, ניתן למצוא במחלקה את כלל סוגי הפלטות, עליהם ניתן לחרוט.
רוב סוגי החריטות נעשות בחנות במקום!!!

מחלקה נוספת אשר צמחה והתפתחה בשנים האחרונות, הינה מחלקת הגולדפילד, ציפוי מקרון וכסף 925 – חברת דיאור מחזיקה מגוון עצום של תליונים, חרוזים, שרשראות, טבעות וצמידים להרכבה עצמית וכמו כן, שרשראות וצמידים מוכנים המשובצים בזרקונים, בכסף, רודיום, גולדפילד וציפוי שחור.

חברת דיאור דואגת לייבא מוצרים איכותיים מהחומרים המובילים והחדישים ביותר בשוק, הכוללים ציפויים עמידים ומתקדמים והחשוב מכל, נותנת שירות לבבי ואישי, כיאה לעסק משפחתי הפועל לשביעות רצונם וצרכיהם של לקוחותיו.

נשמח לראותכם בין לקוחותינו!

אודותינו דיאור תכשיטים בעבודת יד תכשיט עם חריטה
x

#{title}

#{text}

#{price}