😐
 

טבעות עם שם - מתנה מושלמת

השם שלנו הוא מוטיב שמופיע בכל מיני חפצים, אביזרים וגם תכשיטים. טבעות עם שם , זו מתנה נפלאה למישהו אהוב וזו בעיקר מתנת אהבה בין גבר לאישה, בין חבר לחברה. זו מתנה שמביעה את היחס שיש למישהו מסוים למישהו אחר באמצעות מתנה עליה חרוט שמו. זו מתנה מרגשת ואין דומה לה. 

מההיסטוריה של התכשיטים, אפשר להבין כי טבעות או שרשראות עם שם, או גם צמידים היו ונשארו המתנה האולטימטיבית. בכל זמן ותקופה חשבו שתכשיט עם שם זה משהו אישי, רומנטי ומוצלח וכך גם היום.

השינוי הוא בחומרים שמשתמשים. היום יש חומרי גלם אחרים לתכשיטים ויש תכשיטי שם וטבעות שם גם בכסף וגם בזהב, עם חריטות בפונטים שונים.

 

סוגים של טבעות עם שם

 

טבעות עם שם היום, חלקן דומות לטבעות שענדו הרומאים. אלה הם טבעות מעט גבריות אבל הן מיועדות היום גם לגברים וגם לנשים. מדובר על טבעת שיש לה או מטבע או חלק עליון שטוח אובלי או מלבני או מרובע ועליהן חורטים שם. 

יש טבעת שם קטנה מכסף, טבעת עם שם בציפוי זהב. טבעת פתוחה עם עיגול רחב למעלה כמו מטבע חלק ועליה חרוט השם. טבעת מתלפפת מכסף שלושה חלקים כאשר בכל חלק רשום שם, בדרך כלל של בן או בת הזוג, מעליה לב, ועל החלק השלישי השם הנוסף. ממש טבעת אהבה עם כל הלב. טבעת מחוברת עם שלוש שמות. טבעת מלופפת לאימא עם שלושה לבבות בתוכם שמות הילדים ומתחת לשם אימא משתלשלת חמסה. טבעת מלופפת עם ילדים ולב. טבעת עם שני עיגולים ובאמצע השם או האות הראשונה שלו. טבעת בחיתוך עם אות אנגלית בזהב. טבעת פס עם עיגול קטן בזהב ועליה חריטה של אות או שם. טבעת סגורה מכסף עבה או דקה ועליה חריטת שם. טבעת שנראית כמו גל מכסף ועליה חרוט שם וטבעת פתוחה עם שם.

 

טבעת שם זו מתנה מרגשת

 

טבעת שם זו מתנה מרגשת שמתאים לתת אותה בקטע של אהבה. זו יכולה להיות טבעת עם שם לכבוד יום הנישואין, טבעת שם לכבוד גיוס מחברה לחבר ולהיפך. טבעת מתנה ליום הולדת. יש בטבעת עם שם משהו שמיועד רק לבן אדם שנושא את השם שלה, והוא גם ניתן לה ממישהו שיש לו קשר עמוק למקבל המתנה. ככה זה עובד.

 

אימא למשל לא תקנה לבן שלה טבעת עם שם אבל היא תקנה לעצמה טבעת של אימא עם שמות הילדים? כלומר- יש משהו רגשי עמוק במתנה הזו כיוון שההיא מפגינה אהבה, ויוצרת אהבה והיא רומנטית ובאמת מאז ומעולם זו הייתה הטבעת האולטימטיבית בין זוגות אוהבים, לרגל נישואין או ליום ההולדת או יום אהבה ותמיד בקטע רומנטי.

ראו עוד: שרשרת לאמא | שרשרת שם |תכשיטים מעוצבים 

 

x

#{title}

#{text}

#{price}