מתנה לסבתא: על איכות לא מתפשרים

מתנה לסבתא דיאור תכשיטים

אין אישה שלא אוהבת תכשיטים, ואין ילדים ונכדים שלא אוהבים את הסבתא שלהם. כאשר זו חוגגת יום הולדת, כולם הולכים לחפש לה מתנה מיוחדת במינה. אבל כיוון שסבתא כבר עשתה כמה סיבובי שופינג בחנויות תכשיטים, רצוי לבדוק מה יש לה ומה חסר לה ולברר מה היא אוהבת הכי הרבה. ידוע הוא כי נשים מבוגרות, אוהבות ללכת עם תכשיטים, זה מצעיר אותך, הן נראות מטופחות וזה מוסיף להן לכל הופעה. משום כך אם אתם רוצים לקנות מתנה לסבתא היקרה שלכם, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות זה לבדוק מה אין לה.

מה סבתא אוהבת לענוד?

יש נשים שאוהבות צמידים, אחרות טבעות, שלישית תאהב שרשראות, ואתם בהחלט יכולים להפתיע את סבתא שלכם עם איזה תכשיט חדש שירענן את קופסת התכשיטים הישנה שלה. 

אז מה קונים לסבתא, ראשית מוצאים חנות שיש לה מגוון גדול של תכשיטים איכותיים. לא הולכים לקנות לסבתא תכשיט בשוק, קונים לה כשוויה, כלומר היא יקרה, גם התכשיט צריך להיות יוקרתי. הוא לא חייב להיות יקר מאוד, אבל הוא כן צריך להיות יוקרתי, במיוחד אם יש לכם סבתא עם סטייל. אם היא הולכת עם חולצות פתוחות או סגורות, מה הסגנון שלה ועוד, אלה יעזרו למוכרים לבחור תכשיט לסבתא. הכי טוב זה גם להגיע עם צילום שלה, תכשיטים מתאימים גם לצבעים ולפנים של האדם.

עשוי לעניין אותך: שרשרת זהב עם שם, טבעות עם שם, צמיד עם חריטה

לקנות תכשיט שאבד

יש מקרים בהם כאשר רוצים לקנות מתנה לסבתא, מבקשים משהו מאוד מסוים, ויש כאלה שאפילו מגיעים עם צילום כדי להראות למה הם מתכוונים בדיוק. מדוע זה קורה? יש איזה סיפור סביב זה. לעתים מדובר באיזה תכשיט שסבתא קיבלה מסבא והיא ענדה אותו המון שנים, והופ יום אחד הוא הלך לאיבוד, טבע בים, נפל או חלילה נגנב. זה ידוע שפורצים מאוד אוהבים תכשיטים ובמיוחד מזהב. אז רעיון טוב לקנות תכשיט בתור מתנה לסבתא, הוא לנסות למצוא תכשיט דומה לזה שהיא כל כך אהבה. היא בטוח תתרגש ממנו יותר מכל תכשיט אחר.

סיכה או תליון עם שמות הנכדים

זה יכול להיות זוג עגילים, צמיד, טבעת, שרשרת עם עדי או סיכה לבגד. זה יזכיר לה את הימים ההם והיא תתרפק בנוסטלגיה על הזיכרונות והתכשיט.

אבל לפני שאתם עושים דבר כזה, בלי שהיא תחשוד, תשאלו אותה על התכשיט הזה, בעיקר אם אין שום תמונה שלו.

רעיון נפלא על תקן של תכשיט מתנה לסבתא הוא שרשרת עם תליון ועליו חרוטים השמות של כל הנכדים. זה נראה מקסים וזה מיוחד מאוד. לצד השמות אפשר גם לתלות איזה חמסה קטנה שתשמור גם על הסבתא וגם על הנכדים היקרים שלה.

ויש גם שרשרת עם המילה "סבתא" זה כל כך נחמד ואישי ומרגש, שכל סבתא שמקבלת את השרשרת הזו מנגבת כמה דמעות.

על עיקרון השמות יש גם תמיד עם לבבות על כל אחד מהם רשום של הילד או הנכד. תחליטו מה טוב לכם. שיהיה במזל.

חזרה אל https://www.dee-or.com

x

#{title}

#{text}

#{price}