סיכות לעגלת תינוק

כאשר נולד תינוק השמחה גדולה. לבני המשפחה הקרובה והחברים, יש רצון עז להראות להורים הטריים, עד כמה הם שמחים בשמחתם, והם עושים זאת גם באמצעות מתנות יפות ומיוחדות. אחת המתנות שמהווה טרנד גדול מאוד בתחום המתנות ליולדת ולאם הטרייה, היא סיכה לעגלת תינוק. זו בהרכב הנכון של תליונים שונים, רעיון מתוק מאוד לכל עגלה של בן או בת.
 

היא בערך כמו איזה מובייל קטן שתולים על העגלה של התינוק, זה יותר קישוט מאשר משהו שהוא צריך לשחק אתו, כי בדרך כלל תינוקות לא משחקים עם תכשיטים אלא עם צעצועים בצבעים חזקים. אבל זה כן תכשיט חמוד שישמח את אמו של התינוק, שי נחמד שמעלה חיוך על השפתיים. יש היום סיכות לעגלת תינוק יוקרתית עם שמו של התינוק ותליונים כמו: מוצץ מיניאטורי, דובי, חמסה, סוס עץ ועוד. משחקים וצעצועים מתוקים להפליא מעולמו הקסום של כל תינוק.

סיכת תינוק דיאור תכשיטים מעוצבים

מי צריך סיכות לעגלת תינוק?

כל ההורים אוהבים לקשט את סביבתם של הנסיך או הנסיכה. בין אם מדובר בעריסה שלהם בבית ובין אם מדובר ברכישת עגלה איכותית, מצעים לעגלה ועוד. סביבתו של הרך הנולד צריכה לייצג את הטוהר, התום והמתיקות שלו וזה בא לידי ביטוי בתליית מובייל בצבעים חזקים עם דמויות כלשהן, וזה גם בא לידי ביטוי בתליית סיכה מיוחדת. סיכות לעגלת תינוק יכולה כמובן לכלול גם חמסה אבל יחד עם כל התליונים, זה הרבה יותר יפה מלתלות חמסה לבד.

זהו מעין תכשיט מתוק שנוסע עם התינוק בעגלה, החמסה מגינה ושומרת עליו ושאר התליונים הם ליופי ומעוררים התפעלות. זהו עוד ביטוי של אהבה כמתנה מחברים או בני משפחה לאם הטרייה, וזה נראה כל כך יפה על עגלה של תינוק. זה יוקרתי ומלא סטייל.

סוגים של סיכות לעגלת תינוק?

כאמור סיכות לעגלת תינוק עשויות רובן מפליז מצופה כסף ואם רוצים אפשר גם לצפות את הסיכה בזהב 24 קארט. שם התינוק או התינוקת שבסיכה יכולים להיות בכל שפה שתבחרו. האלמנטים הכי "ילדותיים" ומבוקשים לסיכות עגלת תינוק הם: פפיון, דוסי, סוס עץ, כתר, חמסה, בקבוק חלב, נעליים, מוצץ, לב ועוד. כל מה שקשור לעולמו של הילד ולגיחתו לעולם. תליון מלא אהבה וברכה.  

כל אם טרייה אשר זה ילדה תשמח לקבל את המתנה המתוקה הזאת. זה לא דבר שהיא תקנה לעצמה, אלא משהו שהיא בהחלט תשמח לקבל.
זה מסוג המתנות המיוחדות שהורים שמחים לקבל. לא עוד בגדי תינוק, או קרם גוף לאימא הטרייה. משהו יותר משמעותי עם שם הנסיך או הנסיכה, עם תליונים שמסמלים כל מיני דברים. סיכה מבורכת לעגלת תינוק ורק שיהיה במזל.

חזרה אל דיאור תכשיטים

ראו עוד אודות: צמיד עם חריטה, טבעות עם שם, שרשרת עם שם לילדה, מתנה לאמא ליום הולדת

x

#{title}

#{text}

#{price}