צמידים מעוצבים בעיצוב אישי

במשך שנים רבות זו הייתה מסורת בין זוגות מאורסים או נשואים. כל אישה ענדה צמיד עם חריטה פנימית, בתוכו היה שמה ושם הארוס או הבן זוג שלה בתוספת של תאריך משמעותי. הוא יכול היה להיות תאריך האירוסין של בני הזוג או תאריך החתונה שלהם.

זה היה רשום, זה נחתם ונחרט בתוך הזהב בדרך כלל. עם תמיד כזה הסתובבו במשך דורי דורות הרבה מאוד צעירים ובני זוג, וזה היה אחד התכשיטים הכי פופולריים ומקובלים. לא היה איזה שהוא ארוס שלא הזמין לארוסתו צמיד ולא היה בעל שלא הזמין לאשתו צמיד חריטה.

יש שהיו חורטים את האות הראשונה של שמות בני הזוג, בתוספת שם המשפחה ותאריך. היו שחרטו את התאריך בו הם הכירו, את היום הגורלי.

צמיד עם חריטה הוא נוסח עתיק של ביטוי אהבה בין זוגות.

איזה סוגי צמיד עם חריטה יש?

צמיד עם חריטה 

הדרך המושלמת, הרומנטית והמרגשת במיוחד לשמח ולגרום אושר ליקרים לכם החוגגים את יום הולדתם, בת המצווה או יום הנישואין או כל אירוע חשוב היא תכשיט מתנה והיום תוכלו בקלות וללא עלות גבוהה במיוחד , להפוך את התכשיט למרגש במיוחד על יד הוספת חריטה אישית על התכשיט.

איך הופכים תכשיט למתנה ייחודית אישית ומקורית ?

תכשיט הוא תמיד מתנה נהדרת לכל אחד שחוגג אירוע מיוחד. נשים אוהבות במיוחד שרשראות זהב וכסף, צמידי שרשרת וצמידי חישוב מזהב, וגם טבעות מכל הסוגים. גברים גם הם עונדים היום תכשיטים לגבר, מעוצבים ומסוגננים עבור הגבר. אך כשאתם חושבים על מתנת תכשיט ליקרים שלכם, כדאי לשקול להוסיף משהו קטן שיהפוך את המתנה לבעלת ערך גבוה בהרבה מהמחיר ששילמתם עבורה. 

בחרו תכשיטים מעוצבים מזהב או מכסף המתאימים ליקיריכם, והוסיפו להם חריטה אישית. תוכלו לבחור צמיד עם חריטה. שרשרת עם שם, טבעת עם חריטה, ובין רגע המתנה שלכם משודרגת וערכה עולה לאין ערוך. צמיד עם חריטת שמות הזוג המאוהב, יהיה יקר ערך אישי ומרגש מאוד עבור כל מי שיקבל אותו.

ברגע שחרטתם שמות, תאריכים, או ברכה אישית התכשיט הוא אורגינל ואין שני לו. 

היכן מוצאים תכשיטים עם חריטה אישית ?

ניתן בקלות וביעילות להיכנס לאתר האינטרנט של חברה המשווקת תכשיטים עם חריטה אישית, תכשיטים עם שם ולהתרשם ולהתעדכן בקטלוג תמונות צבעוני ומפורט כולל מחירים. ניתן להזמין צמיד עם חריטה של ברכה אישית, או לבחור בטבעת זהב או כסף וגם בזוג טבעות עליהם תחרטו את שמותיכם. כל תכשיט שתבחרו עליו תוכלו להוסיף חריטה יהפוך בין רגע ליקר ערך ומרגש במיוחד והשגתם מתנה מנצחת.

סוגי תכשיטים עם חריטה אישית 

מהמבחר הגדול והמגוון הקיים באתר החברה ניתן לציין בין היתר את הסוגים הבאים של תכשיטים לבחירה עליהם ניתן לחרוט :

צמידים עם חריטה – ניתן לבחור בצמיד שרשרת זהב עם פס זהב עליו תוכלו לחרוט ברכה רומנטית ,שמות, תאריכים ועוד. וניתן גם לבחור בצמיד חישוק עגול המאפשר לחרוט עליו משפט ארוך או ברכה מרגשת.

שרשראות עם שם – מבחר השרשראות הוא גדול ורק צריך להתאים את השרשרת למקבלת, ניתן לבחור בשרשרת זהב 4 עיגולים בגדלים שונים עם כיתוב הילדים לאימא ליום הולדתה, ניתן לבחור גם בשרשרת זהב שלושה חלקים לכיתוב שלושה שמות או בשרשרת זהב 3 לבבות שונים עליהם תוכלו לכתוב את שמות הילדים, ועוד .
צמידים מעוצבים בעיצוב אישי

צמיד חריטה עם אלמנטים מיוחדים

האלמנטים המשתלבים עם צמיד חריטה הם רבים וכולם נוגעים ללב. זה יכול להיות ירח תמים, או כוכב משובץ, ולבבות בלי סוף אבל בעיקר שמות כי אין כמו מתנה של צמיד עם חריטה, זה הכי אישי והכי מרגש. זו יכולה להיות מתנת גיוס מדהימה מהחברה או החבר, זו יכולה להיות מתנה מדהימה לבת מצווה, ליום נישואין עם איזה משפט מנצח שהולך עם הזוג הזה לכל מקום. אפשר גם לכתוב את תחילת ברכת הדרך או כל משפט אחר שמביע אמונה. הצמיד הופך מעוד צמיד לצמיד מבורך וכזה ששומר על העונד אותו בכל מקום. 

בדרך כלל צמיד עם חריטה זו מתנה שיש בה הרבה מהאהבה הרומנטית. זוהי מתנה נהדרת לארוס או ארוסה , לבעל לאישה לחבר לחברה, זוהי מתנה שלא כל אחד יכול לקנות כי יש בה משהו ממש אישי. יש כאלה שחורטים על הצמיד איזה מילה שיש לה משמעות רק עבור מי שמקבל אותה. זה יכול להיות המילה "פריז 2017" כמו התאריך שבו הוא הציע לה נישואין או המקום שהם הכירו. משום כך מתנה של צמיד חריטה היא מתנה מאוד אישית ונוגעת ללב, ואפשר להפוך אותה לעוד יותר בעלת משמעות אם יודעים מה לרשום בצמיד כך שמי שיקבל אותו יתרגש עד דמעות.

עשוי לעניין אותך: תכשיט עם חריטהשרשרת זהב עם שם, טבעות עם שם, מתנה לאמא ליום הולדת

x

#{title}

#{text}

#{price}