צמידים מעוצבים בעיצוב אישי

במשך שנים רבות זו הייתה מסורת בין זוגות מאורסים או נשואים. כל אישה ענדה צמיד עם חריטה פנימית, בתוכו היה שמה ושם הארוס או הבן זוג שלה בתוספת של תאריך משמעותי. הוא יכול היה להיות תאריך האירוסין של בני הזוג או תאריך החתונה שלהם.

זה היה רשום, זה נחתם ונחרט בתוך הזהב בדרך כלל. עם תמיד כזה הסתובבו במשך דורי דורות הרבה מאוד צעירים ובני זוג, וזה היה אחד התכשיטים הכי פופולריים ומקובלים. לא היה איזה שהוא ארוס שלא הזמין לארוסתו צמיד ולא היה בעל שלא הזמין לאשתו צמיד חריטה.

יש שהיו חורטים את האות הראשונה של שמות בני הזוג, בתוספת שם המשפחה ותאריך. היו שחרטו את התאריך בו הם הכירו, את היום הגורלי.

צמיד עם חריטה הוא נוסח עתיק של ביטוי אהבה בין זוגות.

איזה סוגי צמיד עם חריטה יש?

היום יש קאמבק גדול לתכשיט של צמיד עם חריטה. יש המון דגמים וצורות, ואפשר להזמין צמיד עם חריטה מיוחדת במינה בכסף או בזהב. יש צמיד מזהב עבה, עם חריטה בצבע שחור, יש צמיד של שרשרת דקה בקצוות שני לבבות ועל כל אחת מהן אות או שם לבחירה. צמיד שרשרת עם תליון לב ושם, צמיד עם שני לבבות מחוברים ולב משובץ. על הלבבות חרוטים שמות. צמיד עם שלושה לבבות ותליון של ירח, צמיד לב עם כנפיים צמיד עם לבבות אינפיניטי עם חריטה ותליון בצורה של כוכב משובץ. ויש גם תליונים מכסף, קשיחים עם השם בשחור, של שם אחד או שניים ותאריך או משפט שרוצים לחרוט.

יש צמידים עם חריטה משולבים בחוטי טורקיז, או עם גל סמל לחופש ולאהבה לים. או צמיד יוקרתי עם שם בצורה של גל.

צמידים מעוצבים בעיצוב אישי

צמיד חריטה עם אלמנטים מיוחדים

האלמנטים המשתלבים עם צמיד חריטה הם רבים וכולם נוגעים ללב. זה יכול להיות ירח תמים, או כוכב משובץ, ולבבות בלי סוף אבל בעיקר שמות כי אין כמו מתנה של צמיד עם חריטה, זה הכי אישי והכי מרגש. זו יכולה להיות מתנת גיוס מדהימה מהחברה או החבר, זו יכולה להיות מתנה מדהימה לבת מצווה, ליום נישואין עם איזה משפט מנצח שהולך עם הזוג הזה לכל מקום. אפשר גם לכתוב את תחילת ברכת הדרך או כל משפט אחר שמביע אמונה. הצמיד הופך מעוד צמיד לצמיד מבורך וכזה ששומר על העונד אותו בכל מקום. 

בדרך כלל צמיד עם חריטה זו מתנה שיש בה הרבה מהאהבה הרומנטית. זוהי מתנה נהדרת לארוס או ארוסה , לבעל לאישה לחבר לחברה, זוהי מתנה שלא כל אחד יכול לקנות כי יש בה משהו ממש אישי. יש כאלה שחורטים על הצמיד איזה מילה שיש לה משמעות רק עבור מי שמקבל אותה. זה יכול להיות המילה "פריז 2017" כמו התאריך שבו הוא הציע לה נישואין או המקום שהם הכירו. משום כך מתנה של צמיד חריטה היא מתנה מאוד אישית ונוגעת ללב, ואפשר להפוך אותה לעוד יותר בעלת משמעות אם יודעים מה לרשום בצמיד כך שמי שיקבל אותו יתרגש עד דמעות.

עשוי לעניין אותך: תכשיט עם חריטהשרשרת זהב עם שם, טבעות עם שם, מתנה לאמא ליום הולדת

x

#{title}

#{text}

#{price}