צמיד עם חריטה 

אומנם אומרים כי היהלומים הם חבריה הטובים ביותר של האישה, אבל אין אישה שלא תשמח ותתרגש למראה תכשיט מתנה, וזה לא חייב להיות יהלומים. אז אם אתם מחפשים מתנה לחברה או לאישה או מתנה לאימא ליום הולדת כדאי לכם לחשוב תכשיטים.

אין אישה שלא תתרגש ותשמח עד דמעות ומיד תענוד כל תכשיט שתקבל מתנה, בין אם התכשיט מתנה היא  טבעת זהב מסוגננת, או זוג עגילים עם אבן ספיר או צמידי זהב וכסף משולבים או שרשרת כסף מודרנית מעוצבת . תכשיטים הם חבריה הטובים ביותר של כל אישה. 

מהו תכשיט מתנה אישי 

כל תכשיט שתקנו במתנה, יהיה מתנה נפלאה כמובן, תכשיט זהב או כסף, משובץ אבני ספיר, או יהלום, שרשרת או צמיד, התכשיט יפה לכל אישה, אך יש תכשיט שאיתו תוכלו לרגש במיוחד, תכשיט אורגינאלי, ייחודי ואישי ביותר.

 תכשיט עם חריטה הוא המתנה המושלמת שאותה תנצור יקירתכם מכל משמר. מה שהופך כל תכשיט ליקר ערך הרבה יותר מהמחיר ששילמתם עבורו היא תוספת של חריטה אישית. ברגע שחרטתם על התכשיט את שמו או שמה של אהובתכם או יקרתכם, או משפט אהבה או את תאריך יום הנישואין, הפכתם אותו ליחיד ומיחד במינו ואין עוד אחד כמוהו בעולם.

צמידים עם חריטה
איזה תכשיטים עם חריטה ניתן לייצר ?

ניתן היום לקנות ולייצר תכשיטים עם חריטה אישית מכל סוג. לדוגמא ניתן לייצר חריטה מרשימה ובולטת ביותר על כל צמיד עם שם אהובתכם. צמיד חריטה אישית, הוא מתנה נהדרת ולא יקרה, המתאימה למתנת יום הולדת, למתנה לבת המצווה, כמתנה לחברה טובה וגם לחבר טוב, או לאימא ליום היומולדת. החריטה יכולה להיות ברכה אישית ממכם, או שמם של יקיריכם, או משפט באנגלית או מהתנך הכל על פי בחירתכם.

ניתן לחרוט על טבעות, משפט אהבה סודי מבפנים שרק אהובתכם תראה, ניתן לחרוט מבחוץ סביב הטבעת, ניתן להטביע את ראשי התיבות של השם באנגלית או בעברית, באותיות דפוס או מעוגלות בכתב.

מבחר סוגים של צמידים עם חריטה 

אם אתם זקוקים למתנה ייחודית מושלמת ,וחושבים על צמיד עם חריטה, אין קל מזה להשגה ולא צריך לצאת מהבית. היום ניתן בקלות וביעילות להיכנס לאתר האינטרנט של חברה המתמחה בשיווק תכשיטים עם חריטה , ולהתרשם ממבחר גדול של תכשיטים, בקטלוג צבעני מפורט. 

מבין המגוון הגדול של צמידים עם חריטה אישית. ניתן להזמין את הצמידים הבאים.

צמיד לבבות עם שתי אותיות לבחירה – זהו צמיד הלבבות שיאחד אתכם, צמיד אלגנטי עם כוכב משובץ תלו, ושני לבבות כשבכל אחד אות אחת. הצמיד מצופה זהב 14 קראט וניתן להזמין אותו גם בכסף

צמיד קשיח עם חריטה עמוקה בצבע שחור אלגנטי – צמיד קשיח מכסף אמיתי 925 עם חריטה עמוקה בשחור, של משפט או שלוש מלים, או שמותיכם. אפשר להזמין גם בציפוי זהב 14 קראט על פי בחירתכם

צמיד אימא מתלפף עם חריטת ילדים על לבבות – המתנה המושלמת לאימא, צמיד יפה ומיוחד, מתלפף על היד ומתאים לכל גודל, בקצהו האחד המילה אימא ובקצהו השני שלושה לבבות עליהם חורטים את שמות הילדים .

צמיד קשיח עם עיגולים וחריטה  - צמיד יפהפה עם שני עיגולים בקצותיו, ועליהם חרוטים שני שמות לבחירה,על כל עיגול שם. הצמיד מצופה זהב 14 קראט וניתן להזמין גם בכסף.

צמיד קשיח מכסף 925 עם חריטה עמודה ומושחרת – צמיד כסף 925  יפהפה ועדין עם חריטה עמוקה ומושחרת של משפט אהבה, מושלם למתנה של אהבה.

צמידים עם חריטה
x

#{title}

#{text}

#{price}