שרשרת שם – מתנה אישית מרגשת במיוחד

אתם זקוקים למתנת יומולדת לחברה יקרה מאוד ואין לכם מושג איפה להתחיל לחפש?

אתם שוברים את הראש איזו מתנת יומולדת תקנו לבת הזוג האהובה שלכם?

הוזמנתם למסיבת הולדת תינוקת חדשה ואתם רוצים מתנה בלתי נשכחת?

או אולי אתם סתם רוצים להפתיע את אהובתכם עם מתנה מיוחדת ואישית ליום האהבה?

אפשר להפסיק להתלבט וגם לא צריך לקום מהספה, המתנה האיכותית הייחודית והמושלמת עבור מי שיקר לכם, שתמיד עובדת, היא בהישג יד. 

היא תמיד נראית יוקרתית ולא לחינם הפכה לאחת המבוקשות והפופולאריות בקרב ישראלים רבים, מאחר ויתרונה הגדול הוא שאותה המתנה היא בכל פעם אחרת, מסוגננת, ייחודית וחדשה ומודרנית ותמיד אישית. 

שרשרת שם – מתנה אישית מושלמת

שרשרת שם היא תכשיט מתנה יוקרתי מושלם, מיוחד ואישי ביותר עבור כל אחד. שרשרת שם היא תמיד מתנה אישית וייחודית מאחר והיא נושאת את השם שלנו. 

השם שלנו הוא הזהות שלנו, הוא מי שאנחנו ואותו אנחנו בדרך כלל אוהבים אותו וגאים בו, ואין מרגש יותר מתכשיט מתנה של שרשרת זהב עם שם, או כל תכשיט עם חריטה של שם, או אולי שרשרת לב עם שם. אפשר לחרוט את השם בעברית או באנגלית, באותיות דפוס או מעוגלות בכתב, אפשר לעצב שרשרת יוקרתית ועליה תלויות אותיות זהב בודדות המרכיבות ביחד את השם ועוד, מה שבטוח מתנה של שרשרת עם שם תרגש עד דמעות ותעלה במהירות על צווארה או צווארו של כל מי שיקבל אותה.

השימוש בשמות ובאותיות בחריטה על תכשיטים הוא מסורת עתיקת יומין, ומאז ועד היום המסורת של חריטת שם על שרשרת, על שעון או על צמיד או כל תכשיט שקונים כמתנה ייחודית לאימא, לארוסה, לחבר או לבת המצווה, מקובלת במקומות רבים בעולם. השם שלנו הוא בעל משמעות רבה עבורנו ועל כן כשאנחנו מקבלים תכשיט עם שם זוהי הצהרה.
תכשיטים מעוצבים הם מתנה מושלמת לחברים ובני משפחה.

image alt
image alt
image alt

אילו סוגי שרשרות שם קיימות?

שם בתוספת משפט שלם, או אם זו מתנה שרשרת לאימא אפשר להוסיף עיטורים וקישוטים, אין סוף ליצירתיות סביב שרשרת שם וזה מה שהופך את המתנה הזו בכל פעם לייחודית כל כך, השם הוא מקורי ושונה גם העיצוב ייחודי ומקורי לכל אחד ואחד מהיקרים לכם אשר עבורם אתם רוכשים את שרשרת השם.

מהמגוון הרחב הקיים לשרשרת ניתן למנות את העיצובים הפופולאריים הבאים:

שרשרת אינפיניטי ארבעה שמות

 זוהי שרשרת זהב מעוצבת כסמל האינפיניטי, השמונה השוכב, היא מייצגת את הנצחיות והאינסופיות. ניתן לשלב בשרשרת שתי מילים או שני שמות בעלי משמעות מיוחדת עבורכם. אם אלו שמות ילדים, נכדים, הורים או ארבע מילים המרכיבות משפט סמלי וייחודי.

שרשרת לב עם שם פנימי ותליון חמסה

זוהי שרשרת לב זהב מסוגננת בעיצוב אישי עם שם באנגלית, בתוספת חמסה עם זירקונים שקופים, לשרשרת מראה עדין ואלגנטי ומי שתקבל אותה תרגיש מיד ללא ספק, כמה היא יקרה לכם.

שרשרת לב משובץ עם חריטת לייזר

זוהי שרשרת כסף יוקרתית משובצת מסביב זרקונים קטנים ועדינים, עליה חריטה שחורה בלייזר. 

שרשרת אות בתלת מימד בתוך עיגול

שרשרת עם אות אחת, בתוך עיגול, בתלת מימד, עשויה פליז מצופה זהב.

ראו גם: מתנה לאמא ליום הולדת | צמיד חריטה

x

#{title}

#{text}

#{price}