שרשרת לב- המתנה המושלמת

מי לא אוהב לקנות מתנות לילדים ליום ההולדת. אחת המתנות המבוקשות היום עבור ילדות שאוהבות תכשיטים היא שרשרת לב. ילדות אוהבות להתגנדר  בתכשיטים כמו של אימא ולכן הענקת מתנה של שרשרת לב לילדה היא יותר מסתם מתנה. המסר של האהבה ושל הנתינה של משהו דומה למה שההורים עונדים מתגמל את הצורך בהזדהות עם הנשיות, עם אימא, או סבתא או חברה וכל אישה. כמובן שאפשר לשדרג את המתנה, לגוון ולעצב לדוגמא שרשרת עם שם לילדה, מה שיהפוך אותה מידית למתנה עוד יותר אישית ייחודית ואורגינאלית עבור האהובה שלכם.

תכשיטים מעוצבים - המתנה מושלמת 

אם אתם מחפשים את המתנה המושלמת שתעלה חיוך של אושר ושמחה ודמעות של התרגשות בעיניה של היקרה לכם. אין צורך לרוץ לקניון, אין צורך לעשות טלפונים ולהתייעץ עם חברות ומכרות, ניתן בקלות וביעילות להיכנס לאינטרנט ולהקליד בשורת החיפוש שרשראות שם, או צמידי שם, עגילי שם, ולמצוא ולאתר חברה המשווקת תכשיטים עם שם, באתר החברה תוכלו להתרשם ולהתעדכן בקטלוג תכשיטי שם צבעוני ומרהיב ובמגוון עיצובים מודרניים אטרקטיביים וטרנדים לבנות . תוכלו לבחור בסוג התכשיט האהוב על היקרה שלכם ולעצב עבורה את המתנה המושלמת תכשיט עם שם, או שרשרת לב עם שם, או כל מה שתרצו. כדאי ומומלץ להתרשם במגוון הקיים ולקבל השראה מהסגנונות הייחודיים  השונים והעיצובים החדשים לפני שאתם בוחרים את התכשיט שלכם.

image alt

אילו סוגי תכשיטים עם שם ניתן להזמין ?

מהמבחר הגדול הקיים ניתן להזמין בין הייתר את הסוגים הבאים :

שרשראות עם שם – תוכלו לבחור מהמגוון העצום של שרשראות עם שם, בעברית ,באנגלית ובשפות נוספות, בסגנון של אותיות דפוס או בכתב מסולסל, מזהב ומכסף

צמידי שם – ניתן לבחור בצמידי שרשרת זהב עם תליון שם מעוצב, וגם צמידי חישוק זהב עם חריטת שמות, צמידי זהב עם לבבות ובהם חרוטים שמות ועוד

עגילי שם – מגוון מקסים של עגילי זהב עם שם, וגם עיצובים בכסף, כגון עגילי עיגולי כסף, או עגילי לבבות כסף ובהם חריטת האות הראשונה של השם ועוד.

טבעות שם – מגוון עשיר של טבעות זהב וכסף עם חריטת שם .

סיכות לתינוק עם שם -  מתנה מושלמת לרך הנולד או לרכה הנולדת, סיכת זהב או כסף עם שם התינוק או התינוקת, ועליה תליוני זהב בצורת דובי ,מוצץ וגם סוס נדנדה או חמסה.

תכשיטים מעוצבים לאם וליולדת – מגוון שרשרות זהב של אם וילד ליולדת הטרייה.

שרשרת עם חריטה 

 

מתנות לחברים, לילדים, להורים ולמכרים הם אתגר שתמיד מצריך חשיבה ותכנון תוך התייעצות עם מביני עניין. בדרך כלל כשאנחנו חושבים על מתנה, אנחנו חושבים על האישיות של מקבל המתנה, על התחביבים ,על הטעם האישי, ומנסים לקלוע בול למשהו שיהיה יפה, פרקטי ושמיש. 

בדרך כלל כשאנחנו קונים מתנה אנחנו מקפידים לקבל פתק החלפה, כי הרי אנחנו אף פעם לא בטוחים שקלענו לטעמו האישי של המקבל ולמה שהוא צריך בדיוק. המתנה שתמיד תהיה מרשימה, יוקרתית ומשמחת כל מקבל היא תכשיט. גם גברים וגם נשים נוהגים היום לענוד תכשיטי זהב וכסף, ועל כן הבחירה הנבונה בתכשיט מתנה היא בחירה מנצחת .

איזה תכשיט קונים מתנה ?

תכשיט מתנה הרבה יותר קל לקנות, כל שצריך זה ראשית לבחור בין תכשיט זהב או תכשיט כסף על פי סגנון התכשיטים שבעל המתנה נוהג לענוד. שנית כדאי לבחור במתנות מודרניות של תכשיטים מעוצבים אותם ניתן לבחור בקלות בקטלוג צבעוני באתר הבית של חברה המתמחה בשיווק תכשיטים. אם השכלתם ובחרתם בשרשרת זהב או כסף או בצמיד זהב או כסף, וגם בעגילים לנשים, כבר הצלחתם ומנעתם את הבעיה של הגודל וההתאמה, האתגר הוא קצת יותר גדול אם בחרתם בטבעת, פה אתם זקוקים למידה, בכל מקרה גם גודל ניתן לשנות במקרה הצורך. 

איך הופכים את התכשיט לאישי ?

אם בחרתם בצמיד או בשרשרת וגם בטבעת, תוכלו להפוך אותו לאישי וייחודי עבור מי שמקבל או מקבלת אותו כאשר תוסיפו לו תכשיט בחריטה אישית של שמם, תאריך לידתם, או ברכה או כל משפט רומנטי שאתם רוצים. לדוגמא שרשרת לב מזהב, עם שתי אותיות השמות שלכם תהיה מושלמת ליום הנישואין. או לדוגמא עבור בת המצווה תוכלו לבחור במתנת שרשרת זהב עם שם, זוהי מתנה מושלמת לבת המצווה שעכשיו גדלה ומרגישה בוגרת .

סוגי תכשיטים עם חריטה 

מהמבחר הגדול של שרשראות עם חריטה ניתן לציין בין הייתר את הסוגים והעיצובים הבאים: 

שרשרת זהב K 14  עם שני לבבות זהב צמודים ועליהם חריטת אותיות לבחירה,  

שרשרת זהב K  14 עם תליון עגול מזהב ועליו חריטת אות גדולה בדפוס או בכתב.

שרשרת זהב K 14  עם שני מלבנים לאורך מזהב ועליהם חריטה של שני שמות בתוספת שני יהלומים .

שרשרת זהב K 14  ,עם פס -בר זהב לאורך, עם תאריך בתוספת תליום כוכב עם יהלום יפהפה וקטן.

 

שרשרת לב - מתנה מכל הלב

 

יש סמלים עולמיים אוניברסליים שלא צריך להגיד עליהם כלום, וכולם מבינים מה הם רוצים לומר. זה מה שקורה עם צורה של לב. כשרואים לב מיד עולות אסוציאציות כמו אהבה, אימא ובת, אימא ובן, ילדים, משפחה, בני זוג, ארוסה, חבר וחברה, ארוס, כל מגוון הסטטוסים המייצגים את האהבה הבין זוגית.

אז סביר להניח שכאשר רואים לב בשרשרת, טבעת, צמיד או בכל פריט אחר, מיד חושבים שמי שקונה או מקבל את השרשרת הזאת עושה את זה מאהבה.

שרשרת לב קונה אם לבנה ליום הולדת, או חבר אוהב לחברתו, או שהיא קונה לו. בן לאמו, בת לחברה טובה, בעל לאישה. יש אין סוף אפשרויות לתת שרשרת לב למי שאוהבים ואין לזה סוף.

 

שרשרת של לב או שניים

 

קולקציית תכשיטים מיוחדת במינה, מציגה וריאציות מיוחדות על נושא הלבבות. זו יכולה להיות שרשרת לב אחד או שניים, משובצת או לא, בזהב או כסף. את הלב אוהבים בכל צורה, בכל חומר ובכל גודל.

יש שרשרת של שני לבבות משובצים בכסף זה על גבי זה לאמור "לעולם לא ניפרד". יש שרשרת של לב משובץ ביהלומים. שרשרת עם לב ועליה חריטת לייזר, בדרך כלל היום נוהגים לחרוט את ראשי התיבות של בני הזוג האוהבים. יש תליון לב גדול בזהב, עליה אפשר לחרוט תמונה של זוג האוהבים הכי מרגש שיש.

תליון זהב בגודל בינוני עם חריטת תמונה של האהבה שלכם. שרשרת עם שם ולב משובץ. שרשת לב בכסף עם כיתוב בצבע, זה יכול להיות שם האהבה שלכם. תליון מרגש עגול בתוכו לב שכתוב בו אימא ושמות הילדים מסביב, הכי אהבה של אימא. שרשרת לב אין כמוה לרגש את הלב.
ראו עוד: שרשרת לאמא | שרשרת שם |תכשיטים מעוצבים 

x

#{title}

#{text}

#{price}