שרשרת מרגשת עם שם - מתנה מושלמת

השם שלנו הוא דבר יקר ופרטי ולכן יש המון מתנות הקשורות בו. שרשרת שם או שרשרת אות אלה הן מהמתנות הכי מבוקשות היום בהקשרים של ימי הולדת, בריתות בר או בת מצוות ימי נישואין ועוד. אין מתנה יותר משמחת מהשרשראות האלה.

השימוש בשמות או באותיות בתכשיטים הוא עתיק. זוהי מסורת לרכוש לארוסה או לכלה שעון  בזהב עם כיתוב פנימי של שמה, או שרשרת עם שמה, צמיד עם שמה בפנים, או בחריטה מעל הצמיד. לשם יש משמעות כל כך גדולה ושרשרת עם השם היא הצהרה.

יש המון דוגמאות של שרשראות שם ואותיות כמספר הפונטים הקיימים. יש שרשרת שם בדפוס בעברית, באנגלית, בכתב, בערבית ועם תוספות כמו כתר, לב חמסה, מגן דוד. כל אחד מתחבר למשהו אחר. יש כאלה שלא מסתפקים בשם אלא הולכים על משפט שלם הכולל את השם ותוספת כמו  למשל "נופר מלכה" או משתמשים בשמות קדושה, ולצדם האלמנטים הקישוטיים.

שרשרת שם – כמה שהיא מרגשת

שרשרת שם יכולה לבוא בהמון צורות, דגמים, זהב כסף עם קישוטים או בלי. יש גם שרשראות שמכילות כמה שמות, כמו למשל שרשרת לאימא עם השמות של הילדים, או שמות של בני זוג בשרשרת אחת ועוד. ויש גם שרשרת אות שמכילה את האות הראשונה של השם.

יש שרשרת עם תליון לב ובתוכו שם וחמסה, יש שרשרת עם תליון לב ועליו חרוט בצבע השם. שרשרת עיגול עם השם בפנים, שרשרת עם המילה אהבה בשתי שורות. שרשרת עם המילה LOVE או HOPE  בשתי שורות. שרשת עם עיגול בתוכו כתוב MAM ומסביב חרוטים שמות הילדים. שרשרת עם תליון עגול בתוכו המילה סבתא ומסביב כיתוב. שרשרת עם הכיתוב אימא יקרה ושמות הילדים או עם לב וכיתוב.  שרשרת עם שלוש לבבות וכיתוב שמות, שרשת לסבתא עם תליון עגול ושמות הנכדים בכיתוב. ויש שרשרת לילד עם חולצה ושם, וזה מתאים לילדים שמשחקים למשל בקבוצות נוער כדורגל ויש להם מספר חולצה, אבל אפשר גם להזמין את זה ליום ההולדת.

שרשרת שם זה כמו קמע

שרשרת שם  או שרשרת אות ו מתנה שלא קונים לכל אחד, אלא רק לקרובים והיקרים ביותר. בעל יזמין לאשתו שרשרת עם תליון שם, בחורה לאהובה או ארוס לארוסתו, זוהי מתנה מאוד אישית ומאוד יקרה ללב. שרשרת עם שם הייתה תכשיט פופולרי מאז ומעולם או כשרשרת עם תליון או כסיכה עם השם בזהב. יש שהולכים על שרשרת שם פלוס שרשרת אות, ומחברים יחד את התליונים. זה יכול להיות תליון עם שם של בחורה והאות של שם החבר שלה או להיפך, העיקר ששני השמות יהיו יחד.

שרשרת שם היא מתנה נהדרת לסבתא עם שמות הנכדים מסביב ואין סבתא שלא שמחה לקבל כזו שרשרת. גם אימא גאה ומאושרת לקבל שרשרת עם תליון לב של שמה ומסביב שמות ילדיה. אין דבר יותר מרגש מלקבל שרשרת עם תליון של שם או אות של יקירנו. זה כמו קמע שהולך אתנו ומברך אותנו בכל מקום. זה כמו משהו שנשאר אתנו תמיד ושומר עלינו, זה הקמע הפרטי של כל אחד.

x

#{title}

#{text}

#{price}