שרשרת עם שם לילדה

איך לבחור שרשרת עם שם לילדה?

כל הורה יעשה הכול בשביל הילדה או הילד שלו זהו הטבע האנושי ומאז ומתמיד אנו נוהגים כך. יש הרבה דברים שאנו יכולים לעשות בכדי להבטיח כי לילדה שלנו יהיה טוב כמו למשל לתת לה אהבה, להקשיב לה, לחנך אותה נכון וחכם, לשכנע אותה ללכת לחוגים, להגיד לה להשקיע בבית הספר, לעזור לה לרכוש חברים וחברות ולהיות שם אחד בשביל השני תמיד.

על רקע זה יש לציין כי אנו צריכים תמיד גם לתת לילדה מתנות אשר יראו עד כמה היא חשובה לנו ועד כמה אכפת לנו ממנה וזאת עקב העובדה כי מתנות הן דרך נהדרת להביע אהבה ולהראות לילד שהוא הכול בשבילנו.

יש לציין כי אחת המתנות היפות ביותר שאפשר לתת זה שרשרת עם שם של הילדה.

שרשרת כזאת היא דבר נפלא וכדאי מאוד לקנות אותה כאשר הילדה מספיק גדולה להסתובב עם שרשרת.

האם לתת לילדה להחליט איזה שרשרת לקנות?


אחת השאלות החשובות ביותר בחינוך של כל ילד היא האם עד כמה לערב את הילדה בהחלטות על החיים שלה.

מחד אנו רוצים להבטיח כי הילדה שלנו תהיה עצמאית ותקבל החלטות ומנגד אנו צריכים לזכור כי היא רק ילדה ולכן פעמים רבות אנו נצטרך להחליט בשבילה.

זה נכון גם כאשר אנו מתלבטים האם לתת לילדה להחליט איך לבחור שרשרת עם שם לילדה. על רקע זה אנו חייבים לציין כי הדבר תלוי בגיל הילדה, אך זה תלוי לא פחות גם בשאלה עד כמה היא מעורבת בהחלטות אחרות הנוגעות אליה.

על כן אתם צריכים להבין כי אצל כל ילדה הסיפור הוא אחר וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת.

וודאו כי הילדה לא אלרגית למתכת של השרשרת


נקודה נוספת שאתם חייבים לקחת בחשבון היא השאלה מאיזה חומר גלם השרשרת עשויה.

עליכם לדעת כי יש ילדות אשר רגישות לסוגי מתכות שונים כמו למשל רגישות אל זהב לבן או זהב צהוב או אל כסף או פלטינה או ארד וברונזה.

הדרך היחידה בכדי לברר זאת היא לקנות את השרשרת או כל תכשיט אחר מחומר גלם זהה ולאחר מספר ימים לראות האם הילדה פיתחה אלרגיה למתכת.

כך תדעו האם המתכת היא אכן בריאה לילדה או לא וכך תוכלו לדעת האם כדאי לקנות את אותה סוג מתכת גם בעתיד או שמא כדאי לקנות תכשיט עם חריטה או תכשיט ממתכת אחרת.

 איך לבחור את השרשרת המתאימה?

 

מאז ומעולם נגעו התכשיטים בשמות העונדים אותם בצורה זו או אחרת. זה יכול היה להיות צמיד עם חריטה פנימית של מעניק הצמיד. זה יכולה הייתה להיות טבעת עם חריטה של ראשי תיבות של בני זוג. לחריטה ולשם הייתה משמעות בתכשיט.

פעים עם לב, זו הייתה הדוגמה הכי "צעירה" לבנות צעירות. היום הטרנד הכי גדול של שרשראות לילדות, ואגב יש לומר כי אין ילדת בת מצווה שלא מקבלת את המתנה הזו בזהב מההורים שלה "שרשרת עם שם לילדה".

כאשר השם שלך מופיע בתכשיט, הוא הופך אותו למשהו הרבה יותר אישי, כזה שהוא רק שלך, מיועד לך ונעשה למענך.

זו יכולה להיות שרשרת עם חריטה, או עם אבנים או עם לב אבל שמך יהיה רשום עליה. 

 

הורים קונים שרשרת עם שם לילדה

 

שרשרת עם שם לילדה מזהב או מכסף, זו מתנה שהורים קונים בדרך כלל לילדה ובדרך כלל ליום הולדת או לבת מצווה. זוהי מתנה מאוד אישית שהילדה יודעת שהיא נועדה רק בשבילה ויש אפשרויות גם שלשמה יצוות גם אלמנט מיוחד מזהב כמו לב קטן או דובי או כלב, או כל דמות אחרת שהיא אוהבת ושהיא הייתה שמחה שהיא תהיה על השרשרת שלה.

חשוב לומר שככל שלילדה יש שם מיוחד, כך אפשר ליצור שרשרת מיוחד ויש הנוהגות גם לשים את האות הראשונה של שם המשפחה שלהם.

יש שרשראות עם שמות לילדה על לבבות, על ריבועים, ולא רק שרשרת אלא גם צמידים ועוד. בדרך כלל כאשר על התכשיט יש שם, זה דבר מאוד אישי. 

 

שרשרת עם חריטה

כבר בזמנים עתיקים אנו נוכחים לראות שהיו תכשיטים עם חריטה. זו הייתה יכולה להיות חריטה של ראשי התיבות על טבעת, או חריטה על צמיד בפנים, מתנה שבדרך כלל העניק גבר לאהובתו. יש משהו מאוד אישי בקבלת טבעת או צמיד או שרשרת עם שם לילדה, שמיועדת רק לה, רק לשמה ואין מתנה יותר מרגשת מזו. ילדת בת מצווה תשמח לקבל שרשרת כזו מזהב טהור, ויש כמובן גם מכסף. אם יקראו לה בשמה, היא ישר תדע שמישהו ראה את השרשרת עם השם שלה, וזה מסגיר את שמה. זה כמו ללכת עם כרטיס ביקור מזהב על הצוואר, יפה ונוכח בסגנון עיצוב מסוים שהולם את טעמה של אותה נערה.

 

עשוי לעניין אותך: טבעות עם שם, מתנה לאמא ליום הולדתצמיד עם חריטה

 

x

#{title}

#{text}

#{price}